VÝHODY

 • Neomezené
  množství
  fotografií

  FOTONAUTA POČTY NETRÁPÍ

  Fotonaut je přece o fotkách, bez nich by to nebylo ono. Proto se vám nikdy nestane, že bychom najednou přestali tisknout. Náš rekord je dokonce 1 088 rozdaných fotografií během jediné akce.

 • 68 pozadí
  & 54 sad
  rekvizit

  FOTONAUT MÁ PLNOU SKŘÍN

  Pozadí i rekvizity k focení si můžete vybrat z nejširší nabídky na trhu, a to už v základní ceně pronájmu, bez příplatků. A když budete mít speciální přání, pozadí i rekvizity jsme schopni vám vyrobit úplně na míru.

 • Žádné
  fronty
  ani čekání

  FOTONAUT VÁS NENECHÁ VYDECHNOUT

  Hotovou fotografii si od nás odnášíte už za 8 vteřin a navíc v kvalitě profesionálního fotolabu. Chcete přece, aby se vaši hosté bavili a ne celý večer jen čekali na fotografie.

 • Doprava
  zdarma
  Praha
  a Brno

  FOTONAUT SMĚR NEŘEŠÍ

  Rozhodujte se podle kvality našich služeb a ne podle naší vzdálenosti od vaší akce. Dopravu po Praze a Brně od nás máte úplně zadarmo, do vzdálenějších míst ji počítáme od těchto měst.

 • Speciální
  retuš
  každé
  fotografie

  FOTONAUT UMÍ DIVY

  Vyvinuli jsme program, který každou fotografii ještě před tiskem automaticky upraví tak, aby vám to na ni slušelo. Výsledkem jsou fotografie, které dosahují kvalit studiového profesionálního focení.

 • Sdílení
  pomocí
  mobilní
  aplikace

  FOTONAUT VÁM POMŮŽE SE POCHLUBIT

  Svoje fotografie si můžete ihned poslat na e-mail nebo využít mobilní aplikaci Fotonaut. Pomocí té si jednoduše stáhnete své fotografie do mobilu a můžete je okamžitě sdílet dál napříč sociálními sítěmi.

 • Fotografie
  i pohyblivé
  GIFy

  FOTONAUT VÁS ROZHÝBE

  Zkuste pohyblivé GIF obrázky, které dodají vašim fotkám akci. Vyfotíme 4 fotky hned za sebou a složíme z nich takové „video“, které si můžete poslat nebo sdílet na sociální sítě. Fotku na památku si samozřejmě odnesete také.

 • Branding
  fotografie
  i celého
  přístroje

  FOTONAUT NOSÍ VAŠE BARVY

  Na každou fotku umístíme i grafiku s vaším logem, produktem, názvem akce, datem nebo třeba jmény novomanželů. A pokud chystáte něco velkolepějšího, není problém „převléknout“ do vašich barev i celého Fotonauta.

 • Zvládáme
  i velké
  akce

  FOTONAUT MÁ RÁD VELKÉ VÝZVY

  Jako velký hráč na evropském trhu uspokojujeme tolik poptávek, že jsme postavili hned 10 Fotonautů. Můžete se nás proto spolehnout i na akcích, kde jedna fotobudka nestačí.